اخبار > از سامانه متمرکز معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران رونمایی شد  چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:

از سامانه متمرکز معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران رونمایی شد

 

 

 

 

 

با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری:

از سامانه متمرکز معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران رونمایی شد

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، در نشست شورای معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 2 کشور که با حضور دکتر عبدالحسین کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد، از سامانه متمرکز معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با عنوان"نگارستان"رونمایی و بهره‌برداری شد.

       بر اساس این گزارش، دکتر مرتضی علویان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه در حاشیه این مراسم، با اشاره به این نکته که سامانه نگارستان، یک سامانه بر بستر اینترنت است که دسترسی به اطلاعات فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه، تشکل‌ها، انجمن‌ها، کانون‌ها و دانشجویان را فراهم می‌کند، گفت: این سامانه که با همکاری مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه مازندران مدیریت خواهد شد، بهره‌وری فرهنگی دانشگاه را افزایش خواهد داد.

       دکتر علویان با بیان این‌که تاکنون فضای مناسبی برای ثبت و ارایه فعالیت‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران وجود نداشت، افزود: امروز با افتتاح سامانه جامع فرهنگی و اجتماعی نگارستان دانشگاه مازندران، می‌توانیم این خلا را پر کنیم و این مدل را به دیگر دانشگاه‌های کشور تسری دهیم.

       در ادامه این مراسم، سیده زینب رمضانی رییس اداره حمایت فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، در تشریح ویژگی‌های این سامانه به مواردی هم‌چون ثبت تمامی فعالیت‌های فرهنگی به صورت برخط، اتصال به سامانه گلستان دانشگاه به جهت راحتی کاربران و دقت در آمار، برگزاری برخط انتخابات دانشجویی، تعریف کارتابل برای مسوولان تشکل‌ها و دبیران انجمن‌ها و کانون‌ها و ... اشاره کرد.

       یادآور می‌شود: در این مراسم، دکتر جعفرپور(قائم‌ مقام و مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی)، دکتر ذوالفقارزاده(مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی)، دکتر اسلامی(مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم) و معاونان و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 2 کشور نیز حضور داشتند.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


١٠:٠٠ - شنبه ٢١ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٢٧٥٦    /    تعداد نمایش : ٨٨٤