اخبار > دیدار رییس اتاق فکر اسلامی شدن وزارت علوم با رییس دانشگاه مازندران  چاپ        ارسال به دوست

در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد:

دیدار رییس اتاق فکر اسلامی شدن وزارت علوم با رییس دانشگاه مازندران

 

 

 

 

در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد:

دیدار رییس اتاق فکر اسلامی شدن وزارت علوم با رییس دانشگاه مازندران

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر محمدمهدی گرجیان رییس اتاق فکر اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها در وزارت علوم تحقیقات و فناوری، با حضور در دانشگاه مازندران حضور با دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد رییس دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

       بر اساس این گزارش، دکتر علی‌نژاد در این دیدار، سند اسلامی شدن دانشگاه را جامع‌ترین سند بالادستی در حوزه آموزش خواند و با اشاره به این‌که این موضوع در همه حوزه‌های اجرایی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی مورد توجه ویژه قرار گرفته است، یکی از اهداف مهم دانشگاه را اجرای دقیق سند فوق دانست.

       دکتر گرجیان نیز در این دیدار، اظهار امیدواری کرد که حضور دبیرخانه اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها در دانشگاه مازندران، منشا خیر و برکات فراوانی بشود. وی ضمن تاکید بر بازنگری سرفصل‌ها و اجرای آن‌ها، بر لزوم جذب اساتید و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌هایی هم‌چون باقرالعلوم و امام صادق(ع) که در این حوزه فعالیت دارند، اشاره کرد و دانشگاه‌ها را میدان‌دار جهت‌گیری در این مسیر دانست.

       یادآور می‌شود: در انتهای این جلسه که با حضور دکتر علویان معاون فرهنگی و اجتماعی، دکتر عباس‌نژاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر حلیمی رییس دانشکده الهیات و معارف اسلامی و رییس سازمان بسیج اساتید استان، دکتر میرزانژاد مسوول بسیج اساتید دانشگاه، دکتر صالحی و دکتر موقر مشاوران رییس دانشگاه شرکت داشتند، مقرر گردید که با تاسیس دبیرخانه اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها در دانشگاه مازندران، اقدام لازم در راستای تنظیم سندی با محتوای ارایه راهکارهای تقویت اسلامی‌شدن دانشگاه‌ها در دستور کار قرار گیرد.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


١٥:١١ - دوشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٣٤٦٥٤    /    تعداد نمایش : ٥٥١